O nas

ZETmeble to firma stworzona z myślą o klientach, którzy poszukują  niebanalnego wystroju wnętrz,fachowej porady, wysokiej jakości mebli oraz profesjonalizmu podczas współpracy.Zadbamy o to by serce Twojego domu kojarzyło się z ciepłem i rodzinną atmosferą.Naszą główną specjalizacją jest projektowanie i wykonywanie  kuchni na wymiar.

Oferujemy także profesjonalne wykonanie każdego innego typu mebli do domu i przestrzeni komercyjnych, między innymi produkujemy meble pokojowe, łazienkowe, sypialniane i biurowe.Dbałość o detale, Funkcjonalność i Wysoka Jakość to hasła które wyróżniają naszą firmę.Dla nas” liczy się wnętrze” Twojego domu.

Funkcjonalne
Rozwiązania

Funkcjonalność w kuchni ma ogromne znaczenie, bo w kuchni spędzamy bardzo wiele czasu i to w niej toczy się nasze życie rodzinne. ZETmeble dla swoich Klientów jako priorytet stawia stworzenie jasnego, uporządkowanego układu w przestrzeni kuchennej.


Dbałość o szczegóły

Dbałość o detal w naszym wykonaniu gwarantuje nie tylko walory pod względem estetycznym, ale także zapewnia trwałość naszych mebli.


Funkcjonalność

Wyjątkowe podejście ZETmeble do wykorzystania przestrzeni.


Wysoka jakość

Inteligentne rozwiązania, najwyższa jakość materiałów pozwala stworzyć meble, które inspirują naszych Klientów.


Ergonomia w kuchni

Przy każdej realizacji pamiętamy, że ergonomia w kuchni to wygoda i bezpieczeństwo.
Galeria
Realizacji